Par Mums

"Studio pizza" savas durvis pirmo reizi vēra 2013. gada oktobrī, kad sākām cept un varīt pašā Cēsu sirdī, vecpilsētā, Rīgas ielā 20.


Kas mēs esam?


Mēs esam uzņēmums, kas neskatoties uz apkārt esošajām grūtībām ir atradis iespēju priecēt cēsnieku un Cēsu viesu sirdis ar gardām picām, jo kā zināms, paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks. Mēs nepārdodam picas, bet gan, radošā atmosfērā labi pavadītu laiku. Paveroties apkārt varam atzīt, ka esam vecpilsētas burvības ieskauti, atrodoties pāris soļu attālumā no Sv. Jāņa baznīcas, Cēsu pils parka un viduslaiku pils.


Ko mēs darām?


Mēs esam picu meistari, kuri specializējas tikai uz gardu picu pagatavošanu, tāpēc esam vienīgā īstā picērija Cēsīs. Mēs rūpīgi atlasām izejvielas, kuras izmantojam cepšanā, neviena no sastāvdaļām nekad nav bijusi un nebūs saldēta. Mūsu arsenālā ir 16 dažādas picas, sākot no sulīga bekona, beidzot ar veģitāru dārzeņu picu, kas spēs apmierināt pat vislielākos gardēžus. Mūsu uzņēmuma lielākā vērtība ir mūsu klients, tāpēc mūsu atsaucīgais personāls atrod pieeju ikkatram ēst gribētājam. Rūpējoties par mūsu klientiem, ievērojam svarīgu uzņēmuma pamatprincipu – mājīgu atmosfēru radošā interjerā.


Kur paēst Cēsīs?


Cēsis ir īstā pilsēta cilvēkiem, kuri novērtē kultūru, labu mākslu un aktīvu atpūtu. Ar seno un latvisko būtību Cēsis ir pievilcīgas ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī tūristiem, kuri labprāt izbauda apkārt esošo dabas skaistumu un pilsētas senlaicīgumu. Saviem klientiem piedāvājam arī iespēju pasūtīt picu uz jebkuru vietu Cēsīs un apkārtnē, ļaujot viegli atelpot plītij un kastroļiem.


Ko Jūs teiktu par šādu piedāvājumu? Izbaudot aktīvu atpūtu vienā no lielākajām slēpošanas bāzēm Baltijā – Žagarkalnā, ar draugiem, sēžot kalna korē ar karstu picu rokās! Cēsu apkārtnē mēs Jums to varam piegādāt, kur vien Jums sirds kāro.


Tiekamies Cēsis, Rīgas ielā 20?